Mannen onder elkaar – 2

Alweer!

Na de eerste aflevering van Mannen onder Elkaar vond iedereen dat dit een vervolg moet krijgen. Daarom hopen we op 26 mei opnieuw (virtueel) bij elkaar te komen!

Wat dan

Als mannen hebben we elkaar nodig, al denken we (te) vaak van niet. Om te spiegelen, te bemoedigen, een Hilti te lenen, te helpen.
Daarom organiseren we een online ontmoeting voor mannen uit de gemeente in de leeftijd van ca. 30-60 jaar.

Hoe dan

In twee rondes van ongeveer 30 minuten praten we in groepjes van 4-5 mannen met elkaar over wat ons bezighoudt, drijft of dwarszit. Dat kan gaan over je bedrijf, je werk, je gezin, je geloofsleven, vragen of uitdagingen waarmee je zit. Van alles eigenlijk. Geef elkaar de gelegenheid om te luisteren, mee te leven, betrokken te zijn.

Wanneer dan

Woensdag 26 mei van 20.30 tot 21.30, als de kleine kids op bed liggen en je zonder je bezwaard te voelen er een biertje bij kunt pakken.
We zien je graag!
Bert Jansen, Johan van de Loenhorst en Hans Wijnveen

Inschrijven

Schrijf je in via onderstaand formulier:

    Wil je meedraaien in de nieuwe app-groep "Mannen onder elkaar"? Vul dan hieronder je 06 nummer in:

    Datum

    26 mei 2021, 20:30

    Plaats

    Online via Teams link, Voorthuizen, Netherlands

    Delen